INR 550 za noc
INR 550 za noc
Kovil Homestay Fortcochin, Cochin, India

Kovil Homestay Fortcochin

Cochin (Kochi), India - X/1646, Amaravathy,near Amman Kovil Temple
1.7   

3 Celkový počet recenzí

Napsat recenzi

Popis - Hotel

Kovil není jen vnitřní pobyt. Její je odrazem let stará kultura a tradice Fort Kochi - kombinace dědictví země, a koloniální éry, ve směsi s pohostinnosti tradiční rodiny.

Na Kovil nabízíme tradiční Kerala chata, stejně jako útulné jednotlivých místností, aby se váš pobyt v Fort Kochi, a památná jedna.
Nachází se v blízkosti tohoto Kovil Amman Temple, nabízíme vám typické zkušenosti tradiční hinduistické kultury a bydlení.
 
  Ulic a bytů v této oblasti, stále vykreslují let starý hinduistické kultury a stanoviště. Naši hosté si vyzkoušet tuto tradiční styl žít, stejně jako naučit se různé formy umění, hudbu a hudební nástroje.

Kovil Domů pobyt stanoví jednotlivé místnosti, jakož i tradiční chalupa, ubytování pro hosty. Všechny místnosti, včetně tradičních pokojích v chatě, má dvojí srst lůžek s přiloženou Evropskou styl toalety, společně s dalšími zařízeními, jako noční stolek, šatní skříň, stůl studii, zrcadlo, židle, atd.

Chaty, s tradičními kachlovými střechy a dřevěný strop, má coartyard s malou trávník a zahradu. Společném prostoru patří pěkné "verandha", kde se vaše může sedět a mít vítr z trávníku. Pokoje mají hmyzí důkaz okna s úhledně zařízené interiéry. Existuje společný životní prostor strávit svůj čas sledováním telivision nebo poslechu hudby systému.
 
  Máme dobře vybavenou kuchyň, exclusivily pro hosty. A lednice, plyn stůl, nádobí, cuttlery, horké n chladírenské kontejnery, atd., aby Váš pobyt v Kovil a domácí záležitosti. Kromě host kuchyni, máme úplné kuchyň, pro rodinu. K vaření a přípravě tříd speciálních tradičních jídel Kerala se provádí zde.

  • Kovil Homestay Fortcochin, Cochin, India, India hostely a hotely
  • Kovil Homestay Fortcochin, Cochin, India, Online rezervace pro turisty a levné hostely v Cochin
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 8
  • Rok postavený: 2005
  • Renovovaný: 2005
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: INR 550 (Indian Rupee)

Chata Poklepejte jednotné Standardní

Hotel vybavení

Dvoulůžkový Srst Postele

Evropský styl toalety

Skříně & toaletní stolek

Studium Stolní & Židle

Polštáře & Bed pomazánky

Hmyz Důkaz Windows

24-hod recepce snídaní (extra charge) 24 hodin prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Kovil Domů pobyt stanoví jednotlivé místnosti, jakož i tradiční chalupa, ubytování pro hosty. Všechny místnosti, včetně tradičních pokojích v chatě, má dvojí srst lůžek s přiloženou Evropskou styl toalety, společně s dalšími zařízeními, jako noční stolek, šatní skříň, stůl studii, zrcadlo, židle, etc

Chalupa s tradičními kachlovými střechy a dřevěné stropu, má coartyard s malým trávník a zahradu. Společném prostoru patří pěkné "verandha", kde se vaše může sedět a mít vítr z trávníku. Pokoje mají hmyzí důkaz okna s úhledně zařízené interiéry. Existuje společný životní prostor strávit svůj čas sledováním telivision nebo poslechu hudby systému.
 
  Máme dobře vybavenou kuchyň, exclusivily pro hosty. A lednice, plyn stůl, nádobí, cuttlery, horké n chladírenské kontejnery, atd., aby Váš pobyt v Kovil a domácí záležitosti. Kromě host kuchyni, máme úplné kuchyň, pro rodinu. K vaření a přípravě tříd speciálních tradičních jídel Kerala se provádí zde.

A / C Climate Control Balkony


Sousedství

Nachází se ve Fort Kochi, jeden z destinace musí vidět, Kovil Domů Pobyt je velmi blízko k dědictví zóně Fort Kochi a lze je snadno dosažitelná z různých atraktivní sporty, jako je Pláž, Synagogne, nizozemština palác, kostel svatého Františka, Santacruz Bazilika a čínskými sítěmi o Fort Kochi.

Body zájmu
  • Kostel Sv. Františka

Politiky
Podrobnosti o ceně

INR 550 za noc (Indian Rupee)

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Umístění - Hotel

X/1646, Amaravathy,near Amman Kovil Temple
Cochin (Kochi)
Kerala (State of Kerala)
India  682001

Jak se tam dostat

Domácí pobytu, která nabízí tradiční životní zkušenosti v hinduistické ambiance, je ideálně umístěna v jednom z tradičním locales na Fort Kochi, v těsné blízkosti k Amman Temple Kovil na Amaravathy, na hlavní silnici sám.

Nejbližší letiště: Koči