INR 550 co noc
INR 550 co noc
Kovil Homestay Fortcochin, Cochin, India

Kovil Homestay Fortcochin

Cochin (Kochi), India - X/1646, Amaravathy,near Amman Kovil Temple
1.7   

3 Całkowite recenzje

Napisać recenzję

Opis - Hotel

Kovil jest nie tylko Start pobytu. Jej wyrazem jest wiek stare kultury i tradycji Fort Kochi - połączenie dziedzictwa ziemi i ery kolonialnej, zmieszany z gościnności tradycyjnej rodziny.

Na Kovil oferujemy tradycyjne Kerala schronisko, jak również indywidualnych przytulne pokoje, aby pobyt w Fort Kochi, a memorable one.
Usytuowany w bliskim sąsiedztwie do Ammanu Kovil Temple, oferujemy typowego doświadczenia tradycyjnych hinduskich kultury i życia.
 
  Ulice i mieszkań w obszarze, nadal przedstawiają wieku stare hinduskie kultury i siedlisk. Nasi goście mają dotrzeć do żywego doświadczenia tego tradycyjnego stylu, jak również nauczyć się różnych form sztuki, muzyki i instrumentów muzycznych.

Kovil Home Stay przewiduje poszczególnych pomieszczeń, jak również tradycyjne chaty, przyjmowania gości. Wszystkie pokoje, w tym tradycyjne pokoje w domku, ma podwójne łóżka płaszcz z dołączoną Europejskiej stylu toalety, wraz z innymi obiektami jak łóżko boku stolik, szafa, stół studiów, lustrem, krzesła, itp.

Chata z tradycyjnych płytek dach i drewniany strop, ma coartyard z małych trawników i ogrodów. Na wspólnym obszarze obejmują miły "verandha" gdzie możesz usiądź i ciesz się bryza od trawnika. Wszystkie pokoje posiadają okna z owadów dowód starannie urządzone wnętrza. Istnieje wspólny obszar życia spędzają swój czas na oglądanie telivision lub słuchania muzyki systemu.
 
  Posiadamy dobrze wyposażoną kuchnię, exclusivily dla gości. A lodówka, stół gaz, naczynia, cuttlery, hot n chłodni kontenerów, etc, uczynić Państwa pobyt w Kovil, domową romans. Oprócz gości kuchnia, mamy dojrzałej kuchnia, dla rodziny. W klasach gotowanie i przygotowywanie specjalnych tradycyjnych potraw Kerala prowadzone są tutaj.

  • Kovil Homestay Fortcochin, Cochin, India, India schroniska i hotele
  • Kovil Homestay Fortcochin, Cochin, India, Schroniska w bezpiecznych miejscach w Cochin
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Hotel
  • Hotel pokoje / jednostki: 8
  • Rok budowy: 2005
  • Odnowiony: 2005
Hotel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: INR 550 (Indian Rupee)

Chata Double Pojedyncze Standard

Hotel udogodnienia

Double Coat łóżek

Styl Europejskiej toalet

Szafy i toaletka

Badanie Table & Chairs

Pillows & Bed smarowania

Insect Dowód Windows

24-godz recepcji Śniadanie (dopłatą) Open 24 hours zwiedzanie / zwiedzanie pomocy

Wyposażenie pokoju

Kovil Home Stay przewiduje poszczególnych pomieszczeń, jak również tradycyjne chata, przyjmowania gości. Wszystkie pokoje, w tym tradycyjne pokoje w domku, ma podwójne łóżka płaszcz z dołączoną Europejskiej stylu toalety, wraz z innymi obiektami jak łóżko boku stolik, szafa, stół studiów, lustrem, krzesła, itp

Chata z tradycyjnych płytek dachowych i drewnianych pułap ma coartyard z małych trawników i ogrodów. Na wspólnym obszarze obejmują miły "verandha", gdzie możesz usiąść i cieszyć się z powrotem bryza od trawnika. Wszystkie pokoje posiadają okna z owadów dowód starannie urządzone wnętrza. Istnieje wspólny obszar życia spędzają swój czas na oglądanie telivision czy słuchania muzyki systemu.
 
  Posiadamy dobrze wyposażoną kuchnię, exclusivily dla gości. A lodówka, stół gaz, naczynia, cuttlery, hot n chłodni kontenerów, etc, uczynić Państwa pobyt w Kovil, domową romans. Oprócz gości kuchnia, mamy dojrzałej kuchnia, dla rodziny. W klasach gotowanie i przygotowywanie specjalnych tradycyjnych potraw Kerala prowadzone są tutaj.

A / C klimatyzacja Balkony


Sąsiedztwo

Usytuowany w Fort Kochi, jeden z musi zobaczyć miejsca, Kovil Start pobytu jest bardzo blisko do Dziedzictwa Strefie Fort Kochi i można łatwo dojechać z różnych atrakcyjnych sportów jak Plaża, Synagogne, holenderski pałacu św Kościoła, Santacruz Bazylika i chińskich sieci Fort koczin.

Punkty zainteresowania
  • Kościół St Francis

Zasady
Szczegóły ceny

INR 550 co noc (Indian Rupee)

Karty kredytowe: Niedozwolone na miejscu

Lokalizacja - Hotel

X/1646, Amaravathy,near Amman Kovil Temple
Cochin (Kochi)
Kerala (State of Kerala)
India  682001

Jak się tam dostać

Rodzime pobyt, które oferuje tradycyjne mieszkania w hinduskie ambiance, jest usytuowany w jednej z lokalizacji tradtional z Fort Kochi, w bliskiej odległości od Ammanu Kovil Temple w Amaravathy, przy głównej drodze sama.

Najbliższe lotnisko: Koczin