HostelEarth.com - Zaregistrujte sa, aby ste získali viac okamžitých rezervácií pre váš hostel. Zistite, ako vám môžu naše služby pomôcť s riadením zásob, rezervnými mechanizmami, marketingom sociálnych médií a expozíciou vo vyhľadávačoch.

Zaregistrujte svoj majetok HostelEarth.com. Je to úplne zadarmo! Naše služby sú ideálne pre hostely, súkromné apartmány a lacné ubytovanie všetkých typov. Zaregistrujte sa a ihneď začnite získavať online rezervácie. Či je vaša nehnuteľnosť veľká alebo malá, sledujte, ako sa zvýšila vaša expozícia online, ako nikdy predtým.

Pracujte s nami, zaregistrujte sa, zaregistrujte svoj hostel, vybavte svoj majetok a vybavte si svoj hostel

Bez ohľadu na to, ako merať zisky, Instant World Booking môže výrazne zvýšiť návratnosť investícií (ROI). Tu je postup: Instant World Booking účtuje len 8% províziu za on-line rezervácie, čo je najnižšie dostupné v priemysle. Pravdepodobne už viete, že väčšina online služieb účtuje minimálne 12% -30%. Takže aj keď používate viacero online cestovných kancelárií (OTA), ziskové rozpätie sa zvyšuje pri každej rezervácii, ktorú dostanete HostelEarth.com.

Začať

Správne vykonaná marketingová stratégia môže zvýšiť ziskové rozpätie vášho hostelu až o 20% v jednom roku. Online nástroje, ktoré potrebujete, zahŕňajú správne riadenie zásob, sociálne médiá, rastúcu "kumulatívnu" expozíciu vo vyhľadávačoch a zníženie nákladov na províziu online. Prečítajte si hlavné dôvody, prečo vám bezplatný záznam v sieti Instant World Booking začal dosahovať tieto ciele:

Uč sa viac


Naše služby

Online rezervácie

Získajte viac výhrad z našej globálnej marketingovej siete. Zvýšte ziskové marže pomocou našej nízkej sadzby provízie vo výške 8%. Porovnaj s väčšinou iných stránok rezervácie, ktoré účtujú najmenej 12% -30%.

Rezervačný motor

Lepší rezervačný engine prispôsobený vašim webovým stránkam. Zodpovedný web dizajn s technológiou IWBmob. Získajte viac informácií o našej záruke "najlepších ekonomík" a zobrazte ukážky.

Správa kanálov

Aktualizujte svoju dostupnosť a sadzby na jednom mieste a zároveň zosynchronizujte všetky svoje rezervácie. Spojte sa s desiatkami najdôležitejších rezervačných miest.

Video marketing pre hostely a hotely

Video zvyšuje angažovanosť zákazníkov a môže viesť k 50% nárastu rastu tržieb. Môže tiež zvýšiť rezervácie o 80% z webových stránok hostelov. Vyrábame cenovo dostupné videá svojho hostela.

Partnerské programy Hostel marketing

Partnerský program

Zarobte peniaze na svojich webových stránkach. Zapojte sa do jedného z našich partnerských programov a speňažte si návštevnosť vašich webových stránok. Pozrite sa na naše demá, a začnite už za 10 minút.

Hostelové reťazce (Skupiny)

Pre reťazce hostelov a skupiny hostelov ponúka IWB vlastné riešenia rezervácie. Reťazový účet vám umožňuje spravovať všetky svoje vlastnosti len s jedným účtom.

Odkaz na nás

Zarobte peniaze s jednoduchými affiliate linkami. K dispozícii pre každého, kto má webové stránky alebo účet sociálnych médií, použite naše automatizované prepojenia na získavanie provízií v súvislosti s odporúčaniami.